Бігуча стрічка

виготовлення бігучої стрічки

Бігуча стрічка – це спеціальний електронний пристрій, який забезпечує відображення великої кількості інформації у вигляді рядка, який «біжить» в горизонтальному напрямку.  Залежно від того, який тип живлення застосовується у його конструкції, визначається термін дії енергетичної пам’яті. При чому кількість цієї пам’яті може складати від кількох до сотень тисяч символів.

Особливості функціонування бігучих стрічок:

Забезпечує роботу такої зовнішньої реклами спеціальна матриця, яка вміщує в собі світлодіоди. З’єднання приладу відбувається за допомоги USB, радіоканалу, GSM, bluetooth і таке інше. Підключення табло до пристрою вводу інформації потрібно лише в момент її загрузки. Управління стрічкою відбувається з використанням звичайної комп’ютерної клавіатури.

Сучасні модульні конструкції дають змогу створювати «повзучу» стрічку будь-якої довжини. До того ж, таке обладнання доволі легко транспортується і монтується.

Використання зовнішньої реклами у вигляді бігучої стрічки:

ака рекламна продукція широко застосовується як у приміщеннях, так і на вулицях – в умовах високої вологості і перепадів температур. Як правило, стрічки встановлюють у місцях великого скупчення людей – на стадіонах, центральних площах, у гіпермаркетах. Дуже часто такий формат подачі інформації дає можливість користувачам дізнатися про поточний час, погоду, температуру навколишнього середовища, знижки в магазинах, та інше.

При цьому варто зазначити найбільш вагомі особливості використання бігучих стрічок:

  • можливість отримати актуальну інформацію у яскравій, динамічній формі;
  • використання різноманітних спецефектів;
  • букви можуть рухатися як ліворуч, так і праворуч, а також вверх і вниз, повільно і швидко, по черзі, і «застигаючи» на певний час;
  • інформація може оформлятися в різних стилях, з використанням різноманітних шрифтів і графічного наповнення;
  • інформативний матеріал стрічки можна змінювати, доповнювати, добиваючись великого обхвату цільової аудиторії;
  • яскравість діодів регулюється, а спосіб управляння не передбачає особливих труднощів.

При всьому цьому слід відзначити той факт, що енергоємність такої зовнішньої реклами дуже низька. Тому гроші, вкладені в неї, дуже швидко повертаються, і далі вона вже працює на прибутки. 

Ми пропонуємо вам не відкладати цей процес на потім, а замовити зовнішню рекламу у вигляді бігучої стрічки прямо зараз.

НАШІ РОБОТИ:

ВІДЕО НАШОЇ РОБОТИ:

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂