Дизайн блокнотів

Друк та дизайн блокнотів

Блокнот на замовлення – те, що треба, щоб підвищити статус компанії. Канцелярське приладдя, на яке нанесено логотип підприємства, – корисний презент. Його сміливо можна вручати клієнтам, партнерам та інвесторам.

Якщо на блокноті є фірмовий знак організації, моральний дух колективу завжди на висоті. Це веде до підвищення продуктивності праці та зростання прибутку фірми. Але домогтися цього результату вдасться тільки при замовленні якісного дизайну блокнота.

Специфіка виготовлення

Розробкою та виробництвом брендованої канцелярської продукції займається рекламна компанія у місті Львів. В роботі використовуються сучасні технології друку та новітнє обладнання. Це дозволяє випускати красиві, стильні, ексклюзивні блокноти на замовлення (Львів), які мають фірмову символіку.

Етапи виготовлення:

  1. Формування загального вигляду й основних характеристик аксесуара. На даному етапі замовник вибирає вид, формат, зовнішній вигляд виробу, вирішує, чим буде скріплятись предмет, пружиною або склеюванням, визначає матеріал для створення обкладинки та листів.
  2. Створення дизайну блокнотів. Замовнику пропонується колірна гамма, різне оформлення обкладинки й листів. Здійснюється компонування деталей, промальовування логотипу та розміщення контактної інформації. При цьому виробники радять розташовувати зображення та контакти компанії в особливих місцях, де вони будуть відразу впадати в око. На цій стадії замовнику пропонують вибрати оформлення листів – лінійка, клітка, їх відсутність.
  3. Друк. Як тільки макет блокнота узгоджений із замовником, відбувається якісний друк поліграфічної продукції. Найчастіше для виготовлення блокнотів використовується цифровий, офсетний метод, завдяки чому досягається максимальна глибина кольору та висока якість зображення. Для створення дорожчої та презентабельної продукції використовується шовкографія чи трафаретний друк.

Далі блокноти проходять постдрукарську обробку. Тоді обкладинку можна додатково оформити тисненням, прикрасити різними текстильними елементами, заламінувати або зробити УФ-лакування. Останні етапи – збірка методом склейки чи брошуруванням на пружину, упакування тиражу, відправлення замовнику.

НАШІ РОБОТИ:

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂

Категорії

  • Немає категорій