Неонова вивіска

замовити неонову вивіску

Неонова вивіска – поширений різновид зовнішньої реклами. Неон не є новим матеріалом у сфері виробництва рекламних конструкцій і вивісок. Можливі різні поєднання кольорів, форм. Подібні конструкції створюють неповторний шарм. Така реклама привертає максимум уваги. Виділяють кілька типів зазначених пристосувань, кожен по-своєму унікальний.

Неонові вивіски дають яскраве та соковите світло, здатне скласти конкуренцію навіть над’яскравим світлодіодним пристроям. Це класика, яка завжди на висоті. Світлова композиція найчастіше використовується в ресторанах, кафе, барах, нічних клубах та інших місцях відпочинку. Вона створює навколо ауру святкового релаксу та насолоди.

Особливості виготовлення

Технології не стоять на місці. Для виробництва неонової підсвітки застосовується гнучкий світлодіодний холодний неон. Процес складання став простішим і зручнішим, тому скоротився термін виготовлення. При використанні гнучкого неону розширюється сфера застосування готових конструкцій. Створюються вони наступним чином:

  • розробляються макети (один або кілька);
  • проводяться виміри (як правило, вже на об’єкті);
  • безпосереднє виготовлення (стандартний термін – 5-10 робочих днів);
  • вивіски встановлюються в передбачуване місце, закріплюються і підключаються до мережі;
  • запускаються і перевіряються, налаштовуються всі системи.

Неонова реклама вважається найрезультативнішою. Повз неї складно пройти, до того ж вона індивідуалізує будівлю, надає їй оригінальності. Це проявляється в поєднаннях кольорів, в різноманітності форм і сенсів – напис може нести потрібний посил.

Переваги

Такі конструкції, як вивіски з неону, заслужили величезну симпатію. Вся справа в їх ключових особливостях:

  • довговічність – подібні лампи живуть довше звичайних через відсутність ниток наколювання, що перегорають швидко, та стійкості до температур;
  • економічність – пристосування «їдять» трохи енергії, економні, на відміну від люмінесцентних ламп;
  • якість світла – гарантія насиченого й рівномірного світла без плям, затемнень, розривів.

Замовити світлову вивіску з неону можна у Львові. Це розумний спосіб отримати якісний результат та не пустити гроші на вітер. Конструкції будуть виготовлені майстрами, які мають багаторічний стаж.

НАШІ РОБОТИ:

Вивіски неонові

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂