Банери з друком

широкоформатний друк у Львові

Банери – один з найпопулярніших видів зовнішньої реклами. Вони застосовуються багатьма компаніями для здійснення ефективної маркетингової діяльності, зацікавлення споживачів та потенційних клієнтів, привертання уваги партнерів. За допомогою рекламних банерів можна підвищити впізнаваність бренду, повідомити про випуск нової продукції або модернізацію асортименту, сповістити покупців про спеціальні пропозиції та вигідні акції.

Переваги рекламних банерів

Серед вагомих причин, чому варто замовити банер, можна виділити:

  1. Яскравість. Унікальні стилі та насичені кольори нікого не залишать байдужим.
  2. Універсальність. Можна розмістити будь-яку інформацію, картинку чи надпис. Дизайн залежить лише від фантазій замовника.
  3. Довговічність. Сучасні технології та методики дозволяють виготовляти продукцію високої якості. Зображення та надписи залишаються привабливими в будь-яких погодних умовах.

Слід також виокремити доступну ціну, швидкість виготовлення та гарантований результат. Є достатньо приводів замислитися над тим, щоб замовити друк банерів у Львові, якщо ви досі не зробили цього.

Виготовлення банерів на замовлення у Львові

Ми пропонуємо виготовлення литих банерів. Це ідеальний варіант для зовнішнього розміщення, оскільки він характеризується довгим терміном справної служби. Банер литий стійких до перепадів температур, несприятливих погодних та кліматичних умов. Зображення не втрачає привабливості, кольори виглядають яскравими та насиченими. Якість друку можлива від 720 до 1440 dpi. Серед кріплень представлені кишені та люверси. У нас можна замовити і ламіновані банери. Вони чудово підходять для приміщень.

Звернувшись до нас, ви отримаєте якісний сервіс, професійне обслуговування та конкуренті ціни. Спеціалісти нададуть більш детальну інформацію, поділяться цінними порадами та допоможуть обрати банер на замовлення з друком. Довіртеся професіоналам

НАШІ РОБОТИ:​

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂