Цифровий друк на промо-одязі

Друк на одязі – чудовий спосіб підкреслити свою індивідуальність, самовиразитися або ж заявити про приналежність до конкретної організації. Таким чином можна рекламувати продукт, нагадати про своє існування, залучити нову аудиторію. Сучасні технології зробили крок далеко вперед – сьогодні отримати річ з будь-яким малюнком, написом чи фотографією може кожна людина.

Досить легко замовити друк на одязі у Львові, при цьому він може бути найрізноманітнішим: від фотографій і малюнків будь-якої тематики до гасел та карикатур. Використання такої продукції у повсякденному житті та на роботі – чудова можливість виділитися з натовпу, продемонструвати свій смак та розповісти світу про свої переконання.

Особливості виробництва

Звертаючись в рекламну компанію, можна розраховувати на виготовлення виробів за допомогою прямого цифрового друку від 5 штук. Даний метод має масу переваг:

  • фотографічна якість нанесеного малюнка;
  • застосування безпечних фарб;
  • можливість нанесення необхідного зображення на будь-яку тканину (бавовна, шифон, шовк);
  • високий рівень стійкості до зносу: речі дозволяється гладити, м’яти, прати зі звичайними повсякденними виробами.

Також принт на одязі стійкий до ультрафіолетових сонячних променів, завдяки чому футболки, світшоти, толстовки не вигоряють.

Спосіб цифрового методу на футболках дозволяє використовувати для нанесення різні тканини – натуральні, змішані. Вказана технологія не обмежується кількістю кольорів, і це ще один важливий плюс. На малих та одиничних тиражах цифровий друк на одязі обходиться у невелику суму та дозволяє за кілька хвилин зробити відбиток прямо на тканину чи саму річ. Надрукувати фото, багато відтінків, щоб вийшла повноколірна картинка, теж реально.

Якщо виникла необхідність надрукувати одну, кілька, невеликий тираж светрів, футболок, багатокольорове зображення чи фотографію, зробити все у короткі терміни, а бюджет обмежений, то, безсумнівно, кращим варіантом буде замовити нанесення малюнка на одязі за допомогою зазначеної технології.

НАШІ РОБОТИ:

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂