Ручки пластикові з лого

Ручки з логотипом компанії – презент, який складно переоцінити. Він не лише корисний, а й красивий, зручний, практичний, легкий у використанні. Такі сувеніри часто вручають на виставках, семінарах, різних зустрічах, акціях, інших заходах, щоб презентувати бренд та підвищити його впізнаваність. Канцелярські товари завжди залишатимуться затребуваними попри стрімкий розвиток техніки та електроніки.

Мінімальний тираж для нанесення - 100 шт

Ручки пластикові з логотипом – ефективний засіб реклами, який завжди працюватиме на вас. Така популярність абсолютно заслужена.

Пластик – чудовий матеріал, котрий легко чиститься, він міцний, яскравий, дає багато можливостей для персоналізації та форми, але найголовніше — пластикові ручки з логотипом коштують дешевше за будь-який інший вид сувенірів, за винятком паковання. Але воно «живе» недовго, а у виробів, котрі мають фірмовий товарний знак компанії, триваліший час використання, навіть якщо стрижень всередині не підлягає заміні.

Як можна наносити

В якій частині предмета оптимально розташувати малюнок або текст? Це питання хвилює багатьох замовників, які звертаються в рекламну компанію. Друк на ручках виконується так, щоб фарба довго не стиралася, і було видно фірмовий знак, коли використовується інструмент. Тому слогани та зображення наносять на верхню частину виробу.

Виділяють кілька способів розміщення елементів на предметах. Їх вибирають, враховуючи матеріал, багатобарвність зображення, можливості бюджету. Перший варіант нанесення логотипу на ручки –  тамподрук. Його особливості:

  • малюнок друкується за допомогою тампона на основі силікону;
  • можна наносити необхідне на рівну чи вигнуту поверхню;
  • друк тексту забезпечує точність навіть дрібних деталей та стійкість фарби.

УФ-друк – другий варіант того, як можна нанести малюнок або символи. Його особливість полягає в тому, що кольоровість не обмежена певною кількістю відтінків. Логотип, котрий з’явиться після цього методу на ручці, буде повноколірним. Мінімальний тираж замовлення при нанесенні будь-яким способом становить 100 шт.

НАШІ РОБОТИ:

Тамподрук на ручках
УФ - друк на ручках

Каталог сувенірної продукції для брендування логотипом

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂