Плівка з друком

Самоклеюча плівка вважається одним з найбільш популярних матеріалів, які застосовуються під час виробництва зовнішньої реклами. Це полівінілхлоридна плівка, котру наносять на паперову підкладку за допомогою клеючої основи. Зазвичай вона використовується для обклеювання вивісок, оформлення виставкових стендів, декорації різних поверхонь, виробництва рекламних наклейок. 

Плівка самоклеюча здатна у найкоротші терміни прикрасити рекламні носії, надати їм яскравого вигляду, котрий неодмінно запам’ятається.

Переваги

Зазначений унікальний матеріал має ряд переваг:

  • висока гнучкість;
  • міцність;
  • довговічність;
  • стійкість до всіх видів атмосферних опадів, перепадів температур, сонячного світла;
  • просте оформлення на будь-якій поверхні;
  • надійна фіксація завдяки високоякісному клейовому складу.

Самоклеюча плівка може застосуватися на двері, на вікно, на скло. В цьому й полягає головна причина її популярності – в широкій сфері використання. Її нерідко обирають як для короткострокових, так і тривалих рекламних кампаній. Протягом тривалого терміну, який може становити до 3 років, зберігає свої робочі властивості, презентабельний зовнішній вигляд. У комбінації з ламінаційною, захисною плівкою утворює потужну основу для створення наклейок, інформаційних стендів, вивісок.

Самоклеюча плівка на скло у Львові може бути наклеєна суцільним шаром або у вигляді аплікацій, коли застосовуються матеріали різних кольорів. Так досягається ефект вітража. Задекоровані таким матеріалом вікна дають різні ефекти та виглядають розкішно.

Специфіка друку на плівці

Послуга друку на плівці – оперативний та доступний за ціною метод створення інтер’єрної реклами, банерів та ін. Продукція відрізняється значним експлуатаційним ресурсом – до 5 років.

Щоб застосовувати зазначений матеріал у зовнішній рекламі, потрібна спеціальна обробка поверхні: вона стає міцнішою, а фарби – більш стійкими. У поліграфії експлуатують різні види цього матеріалу, у кожного свої особливості.

Плівка з друком виготовляється декількома способами:

  • сольвент;
  • еко-сольвент;
  • УФ.

 Роздільна здатність зображень найчастіше становить 720 dpi, також є варіанти 1080 та 1440 dpi.

НАШІ РОБОТИ:

Плівка з друком сольвент/еко-сольвент​

Плівка з УФ - друком​

Плівка One Way Vision (ван вей віжн) з друком​

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂