Про компанію

Ми створюємо рекламу, яка працює на ваш бізнес

Хто ми?

«Grain» – сучасна рекламна компанія повного циклу, яка пропонує широкий спектр якісних маркетингових послуг – від друку класичної поліграфічної продукції до створення унікальних сувенірів. Якщо вам потрібен новий привабливий бренд, або ж ви плануєте підняти рейтинг уже існуючої торгової марки, звертайтесь до нас. Наші менеджери нададуть вам кваліфіковану консультацію та допоможуть підрахувати попередню вартість замовлення.

Якість, професіоналізм, своєчасність.

Фахівці компанії «Grain» виконають ваше замовлення в зазначений термін, щоб ваші конкуренти не мали змоги вас обійти. У нашому розпорядженні перебуває необхідний обсяг інноваційних виробничо-технічних потужностей та прогресивних матеріалів, що дозволяє уникати навіть мінімальних затримок у створенні рекламної продукції. Результати нашої творчої праці – це кращі зразки оптимального поєднання високої якості з оперативністю виконання.

Креативні рішення та свіжі ідеї – наш фах.

Для нас не існує стандартних підходів до створення реклами. Наша команда дизайнерів, котрі володіють тривалим професійним досвідом, знає, як знайти ефективне рішення кожної маркетингової задачі незалежно від рівня її складності. Продукуючи творчі ідеї, ми враховуємо спеціалізацію компанії замовника, беремо до уваги побажання клієнта і подаємо їх у новому трактуванні – крізь призму законів ринку та сучасних маркетингових технологій.

Макет банера

Що Ви отримаєте працюючи з нами:

Ви збережете свій час

Вам не потрібно шукати дизайнера та рекламну компанію окремо, спеціально їхати до нас в офіс. Всю роботу по замовленню ми беремо на себе. Ви отримаєте професійне та якісне обслуговування з мінімальною витратою Вашого часу, в обумовлені терміни отримаєте своє замовлення. Вам потрібно тільки погодити макет та внести оплату.

Якісний виріб

Ми цінуємо кожного замовника і, саме тому, нам особливо важливо, щоб Ви отримали своє замовлення – якісним. Кожне замовлення, перед тим як передати його Вам, ми перевіряємо особисто і пишаємося тим, що в нашій справі практично не буває браку у виконанні замовлення. А навіть, якщо і трапляється якийсь недолік, будьте впевнені, ми виправимо його самостійно.

Працюємо по Україні

Не зважаючи на те, що рекламно-виробнича компанія “Grain” знаходиться у Львові, ми приймаємо замовлення по всій Україні та з-за кордону. Готове замовлення Ви можете забрати у нас в офісі або ми виконаємо доставку у будь яке місто України перевізниками транспортних компаній, або сервісами експрес-доставки “Нова Пошта”, “Делівері”, тощо.

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂