Акриллайт

Світлодіодні панелі акриллайт

Сфера реклами і просування товарів диктує свої умови для створення принципово нових методів подачі актуальної інформації. У зв’язку з цим, надзвичайної популярності з точки зору ефективності зовнішньої реклами набирають панелі акриллайт. У перекладі з англійської мови це слово означає оргскло та світло. А це свідчить про те, що конструкція таких виробів передбачає наявність органічного скла та спеціальних яскравих світильників.

Акриллайт: виготовлення та облаштування

Процес виробництва цих засобів реклами включає в себе нанесення на пластикове скло за допомогою фрезерування необхідної для замовника інформації – назви компанії, її логотип, контактні дані, таке інше. Для виготовлення використовується надзвичайно прозорий пластик, властивості якого не передбачають в подальшому пошкодження чи помутніння. Літери чи малюнки можуть бути виконані в кольорі – для цього задіюються спеціальні декоративні плівки.

Наступним етапом виробництва акриллайту є установка освітлення. Воно монтується в особливому алюмінієвому профілі і має зазвичай вигляд стрічки з потужними світлодіодами. Проходячи крізь бічну частину пластини, світло буде затримуватися там, де був виконаний малюнок фрезеруванням.

Основні переваги:

Замовлячи панелі акриллайт, користувачі можуть розраховувати на великий запас механічної міцності. Наприклад, розламати палицею чи камінням такий виріб буде досить складно. А використання в процесі виготовлення плівок значно збільшить антивандальні функції. Окрім цього, до найбільш визначних особливостей даного типу зовнішньої реклами варто віднести:

  • доступна вартість – ціна виготовлення акриллайту набагато менша в порівнянні з іншими видами рекламної продукції;
  • практичність – такі панелі дуже добре миються;
  • енергоефективність – акриллайт споживає дуже мало електрики;
  • можливість для легкої реалізації найскладніших концепцій.

Застосування цього типу реклами дає можливість використати її як іміджевий варіант, інформативний вказівник або ж як пояснювальний напис. Найчастіше її використовують для підсвічування інтер’єру офісів, аеропортів, вокзалів, у нічних клубах, ресторанах, готелях, магазинах, кав’ярнях.

Завдячуючи  елегантності і витонченості зовнішнього вигляду, у вас є можливість установки такої реклами практично в будь-якому інтер’єрі від hi-tech до класики. Замовити акриллайт у агенції  «Grain»  дуже просто. Для цього зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом для уточнення деталей, після чого ми виконаємо ваше замовлення в максимально короткий термін.

НАШІ РОБОТИ:

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂