Флешки з лого

Флешки з логотипом – затребуваний корпоративний аксесуар. Подаровані співробітникам пристрої з фірмовим символом компанії, не тільки допоможуть ефективно та якісно виконувати роботу, але й зміцнять корпоративний дух. Для відвідувачів завжди великий плюс, якщо вони бачать, що працівники організації користуються аксесуарами, де є емблема. Цей доказ турботи підприємства про своїх працівників додає балів у скарбничку довіри клієнта до вашої фірми. Флешки з лого стануть щоденним нагадуванням про вас тим клієнтам та діловим партнерам, котрі отримають у подарунок такі сувеніри.

Ручки - флешки​

Мінімальний тираж 20 шт​

Доступні карти пам’яті на:

  • 16Гб,
  • 32Гб,

Доступні флешки – ручки з  матеріалів:  пластік,  метал.

Доступні нанесення:  УФ-друк, гравіювання, тамподрук

Наявність потрібного кольору та флешки уточнювати у менеджера

Браслети - флешки​

Мінімальний тираж 20 шт​

Доступні карти пам’яті на: 16Гб, 32Гб

Доступні флешки з інших матеріалів та форми: дерево, пластік, силікон, метал, перероблений картон.
Доступні нанесення: шовкодрук, УФ-друк, гравіювання, тамподрук

Працюємо з декількома європейськими постачальниками. Підберемо за кольором, формою та бажаним матеріалом. Виконаємо нанесення логотипу.

Павербанки​

Мінімальний тираж 10 шт​

Доступні павербанки з таким покриттям:  пластиковим та  металевим
Доступні нанесення:  УФ-друк, гравіювання, тамподрук

Працюємо з декількома європейськими постачальниками. Підберемо за кольором, формою та бажаним матеріалом. Виконаємо нанесення логотипу.

Наявність потрібного кольору уточнювати у менеджера

Великий вибір продукції для брендування

Сьогодні можна нанести логотип на будь-яку річ. Якщо йдеться тільки про офісне приладдя ваших співробітників, то тут є багато варіантів для брендування. Наприклад, ручки флешки мають дуже цікавий вигляд з друком логотипу. Це прекрасний спосіб нагадати про себе клієнтам, партнерам, ненав’язливо прорекламувати товари та послуги. Замовити виготовлення можна в рекламній компанії, де вам запропонують мінімальний тираж 20 шт., аксесуари, виготовлені з пластику та металу. Можливі нанесення:

  • УФ-друк – барвники міцно закріплюються на матеріалі, зберігаючи свою привабливість протягом кількох років;
  • гравіювання – необхідне зображення переноситься завдяки термічному впливу лазерним променем на поверхню будь-якого матеріалу;
  • тамподрук – використовується друковане кліше з каучука, що добре відштовхує фарбу на інші поверхні.

Також можливий друк на павербанку, спосіб обирається серед зазначених вище. Лазерне гравіювання – це якісний, красивий, довговічний товарний знак вашої фірми або який-небудь напис. Наносити символіку допускається на будь-яку кількість сторін корпуса — одну, дві чи всі чотири. Не виключений варіант замовити павербанки з УФ-друком. Картинка не вигорає, тому що має стійкість до сонячного світла. Сам малюнок відрізняється яскравістю та насиченістю.

НАШІ РОБОТИ:

Павербанк з лого

Флешки з лого

ВІДЕО НАШИХ РОБІТ:

Каталог сувенірної продукції для брендування логотипом

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂