Промо одяг

Виготовлення сувенірної продукції та реклами на тканині – затребуваний напрямок у поліграфії. Вишивка на одязі, зокрема футболці або кофті, бейсболці або штанах, активно використовується з метою розкрутки торгової марки. При цьому приносить вона куди більше користі, ніж дорога реклама по ТБ. Головне – грамотно підібрати спосіб нанесення і модель виробу, яка підходить під ЦА. Ексклюзивні речі з логотипом впадають в око та змушують дізнатися про бренд більше.

Є різні види друку на одязі. У будь-якому випадку вдасться отримати недорогий, але високоефективний рекламний інструмент, реалізований на якому завгодно текстилі. Замовити дану послугу можна у спеціалізованій рекламній компанії, яка готова виконати мінімальний тираж від 10 штук з урахуванням вимог завдання. Основний напрямок – корпоративні замовлення.

Головні убори

Вишивка логотипу на кепки та шапки

Футболки

Друк та вишивка логотипу на футболках

Футболки - поло

Друк та вишивка логотипу на футболках - поло

Кенгуру, світшот

Друк та вишивка логотипу на толстовках, світшотах, кенгуру

Жилетки

Друк та вишивка логотипу на жилетках, флісових жилетах

Кольоровий друк

Повноколірний друк на футболках

Прапори, прапорці

Друк логотипу на прапорах та прапорцях

Текстиль з лого

Друк, вишивка лого на спец-одязі та іншому текстилі

Реалізувати друк на тканині у Львові можна двома способами. Перший передбачає використання проміжних форм, другий – пряму технологію. Кожен має підвиди:

  1. Шовкографія – фарба продавлюється через трафарет на робочу поверхню. Малюнок можна нанести не тільки на матерію, але й на тверді предмети.
  2. Сублімація – застосовується при роботі з синтетикою, коли вміст поліестеру складає не менше 50%. На матеріалі з синтетики зображення є більш чітким.
  3. Цифровий друк на одязі – у Львові популярний, оскільки гарантує чіткість і детальність картинки. Цей варіант використовується, якщо потрібно щось надрукувати на футболках.
  4. Прямий друк – не передбачає застосування плівок, паперу та інших проміжних носіїв, дозволяє працювати з будь-якими матеріалами, зокрема натуральними.

Принт можна наносити майже на весь одягфутболки, жилетки, світшоти, кепки. Його можна використовувати для співробітників вашої компанії або як сувенірну продукцію, котру можна подарувати потенційним покупцям, клієнтам і партнерам. Згуртування трудового колективу, привернення уваги нової аудиторії, впізнаваність фірми в очах інших людей – ось, на що можна розраховувати, замовляючи розробку промо одягу.

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂