Прапори з друком

Сьогодні можна замовити виготовлення прапорів у рекламній компанії та отримати ефективний інструмент просування свого бренду. Прямокутне полотнище служить обов’язковим атрибутом державних і муніципальних установ, але останнім часом використовується великими компаніями та невеликими фірмами.

Такі вироби виступають елементом фірмового стилю, призначаються для внутрішнього та зовнішнього використання. 

Правильно розміщені рекламні прапори у Львові та грамотно підготовлений дизайн допомагають привернути увагу, зробити вас помітними.

Особливості виробництва

Зазначені полотнища – це унікальний носій інформації, котрий дозволяє розмістити вибране вами повідомлення, щоб ефективно привернути увагу потенційних клієнтів. Це чудова можливість для одержувача дізнатися про те, що може запропонувати ваша організація. І неважливо, хто знайомиться з пропозицією – потенційний клієнт чи діловий партнер.

Зазвичай для друку прапорів застосовуються спеціальні синтетичні матеріали, які можуть комбінуватися з натуральними волокнами – це надає більшу міцність. До найпопулярніших матеріалів відноситься нейлон, атлас або прапорна сітка. На тканини наносяться різні кольори, кольорове зображення, логотип або герб. Для цього потрібно використовувати метод прямого цифрового друку прапорів, сучасний спосіб нанесення картин на матерію у Львові. Він характеризується наступним:

  • унікальність і якість – кожен виріб створюється окремо;
  • міцність, надійність матеріалу, його довговічність, що можливо завдяки фарбі, яка проникає всередину волокон;
  • яскравість і насиченість картинки завдяки проходженню термообробки тканиною після нанесення зображення;
  • стійкість матеріалу до впливу променів сонця, перепадів температури й опадів.

Виготовлення прапорів на замовлення – вдале рішення, котре гарантує отримання якісного та результативного засобу реклами.

НАШІ РОБОТИ:

Прапори на замовлення​
Прапорці на замовлення​

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂