Дизайн візитки

Цінність роботи

Розробці зазначеної поліграфічної продукції приділяється дуже велике значення. Дизайн візиток дозволяє коротко, лаконічно висловити індивідуальність свого володаря (фірми або особистості).

Талановитий креативний художник може не тільки донести потрібну інформацію, але й створити бажаний образ, який буде допомагати в індивідуалізації та позиціюванні об’єкта (персони, корпорації) в очах оточення, оскільки нерідко візитка у Львові представляє людину й формує першу думку про неї. Важливо, щоб в одержувача, котрий взяв цю невелику картку в руки, сформувалося позитивне судження про її власника, виникло бажання співпрацювати з ним.

Дизайн цифрових та офсетних візиток​

Друк візиток Львів
Поширена поліграфічна послуга, якою користуються компанії в різних сферах діяльності – дизайн візитки. Візитні картки давно стали частиною ділової культури сучасного суспільства; їх поліграфічне оформлення варіюється від пересічної до унікальної, авторської роботи. Попри відносно невеликий розмір і загальний зміст, вироби бувають досить різноманітними.

Дизайнерські візитки​

замовити дизайнерську візитку

Їх широко використовують у бізнесі та особистому житті, «ритуал» обміну візитками у Львові здійснюється під час перспективного знайомства, укладення договору чи усної угоди про співпрацю. Часто наявність якісної візитної картки та її привабливий оригінальний зовнішній вигляд визначають статус власника, його рівень, платіжну спроможність.

Особливості дизайну

Зовнішнє оформлення виробу безпосередньо залежить від його характеру та призначення. Розрізняють конкретні типи візиток, замовити можна:

  • особисті:
  • ділові;
  • корпоративні.

Зовнішній вигляд виробу визначає, яка інформація буде міститися на предметі. Після цього дизайнери приступають до створення графічного оформлення та верстки макета. Найчастіше для розробки дизайну подібної продукції фахівці використовують класичну прямокутну форму (50 мм х 90 мм), де є гострі або закруглені кути. Також може бути проведений друк візиток у формі трикутників відповідної висоти й довжини чи інших геометричних фігур. У деяких випадках можливий варіант CD-картки.

Основним матеріалом виготовлення виступають:

  • щільний крейдований папір;
  • картон;
  • пластик;
  • дерев’яний шпон;
  • метал.

Далі підбирається колірна палітра, шрифт – вони повинні добре контрастувати між собою. Потім наносяться графічні елементи. Визначивши макети візиток та інші нюанси, майстри переходять до друку й післядрукарської обробки.

НАШІ РОБОТИ:

Дизайн візиток на дизайнерському картоні​

Дизайн цифрових та офсетних візиток​

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂

Категорії

  • Немає категорій