Інша поліграфія

Друк на конвертах – різновид брендованої поліграфії, а також маркетинговий інструмент, за допомогою якого можна підвищити довіру споживача до компанії. Це гарний спосіб просування, оскільки логотип та фірмовий шрифт на фронтальній стороні забезпечують додаткову рекламу. Зображуючи на конверті свою символіку, організація підкреслює власний корпоративний стиль.

Попри стрімкий розвиток електронних каналів комунікації, друк конвертів залишається затребуваною послугою. Ці предмети використовуються для пересилання кореспонденції, зберігання важливої документації, виступають невіддільним атрибутом будь-якого офісу. Деякі компанії вважають за краще користуватися поштовою розсилкою, яка неможлива без конвертів. Такий спосіб донесення інформації вважається зручним й ефективним.

Конверти​

Конверти С4

Мінімальний тираж - 100 шт.

Друк – повноколірний

Розміри:

 • Евро 220*110
 • С6 162*114
 • С5 229*162
 • С4 324*229

Враховуючи не стабільну ситуацію на ринку всі прорахунки робимо на момент запиту

Кубарики (відривні листки)​

Відривні листки

Мінімальний тираж - 50 шт.

Друк – повноколірний
Папір – 80-90 гр\м2
Розміри:

 • 90*90 мм
 • А5
 • А6

Клей – по одній з бокових частин

Враховуючи не стабільну ситуацію на ринку всі прорахунки робимо на момент запиту

Технологія

Надрукувати конверти у Львові можна наступними способами:

 1. Цифровий – ідеально підходить для малотиражного виробництва. Не виключено оперативне виготовлення тиражу, відтворення будь-яких зображень, форм і кольорів.
 2. Офсет – призначений для оперативного випуску масової поліграфічної продукції. Допускається використання яскравих фарб, нанесення декору на готові вироби стандартних розмірів. Даний спосіб вибирають і для друку кубариків.
 3. Шовкографія – застосовується під час нанесення малюнків на носій темного кольору. Ущільнений шар фарби робить зображення та написи чіткими, зрозумілими.
 4. Флексографія – використовуються еластичні форми, завдяки цьому способу запечатуються всі види паперу, фольги, картон.
 5. Трафаретний друк – дозволяє досягти дивовижної насиченості кольору.

У процесі роботи перевіряється положення малюнків, написів для попередження зміщення та відриву. Замовити відривні листки з друком можна у зручному режимі.

НАШІ РОБОТИ:

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂