Друк на пластику

Нанесення друку лого на пластик

Один з нових напрямків у поліграфії – друк на пластику. Дана технологія дозволяє надати звичній продукції індивідуальність та оригінальність. До того ж це дає можливість реалізувати серійний випуск рекламних конструкцій з мінімальними витратами та ризиком браку. Важлива перевага технології – робота з варіативними матеріалами. Полімерна сировина відрізняється довговічністю, практичністю.

Пластикові картки використовуються в різних сферах діяльності. Пластик виступає відмінним варіантом для виробництва друкованої продукції завдяки ряду переваг:

  • не боїться води;
  • стійкий до механічних пошкоджень;
  • має привабливий зовнішній вигляд;
  • велика різноманітність видів (прозорий, непрозорий, рифлений, гладкий).

Сьогодні можливо замовити друк на пластику у Львові. Гарантується висока швидкість виробництва, стійкість матеріалу, можливість створення відразу декількох зображень. Також є можливість надрукувати продукцію «в край», тобто попередньо розкроїти матеріал для його запечатування. Це важливо при створенні рекламних аксесуарів, елементів інтер’єру.

Виробництво

Зазначений матеріал у сфері поліграфії найчастіше використовується для виготовлення пластикових карток. Саме дисконтні карти дозволяють заманити клієнтів до закладу, адже вони дозволяють вигідно придбати товар або послугу.

Завдяки сучасним технологіям можна не тільки нанести красиве зображення, але й персоналізувати кожен конкретний предмет, використовуючи штрих-коди, магнітні смуги, голограми, QR-код. Друк пластикових карток може здійснюватися цифровим методом, що дозволяє наносити зображення та текст прямо на продукцію. Застосовуються й інші технології:

  • трафаретна;
  • сублімаційна;
  • шовко- і флексографічна;
  • широкоформатна.

Останній метод відрізняється найбільшою зручністю, раціональністю та широким спектром можливостей. Замовити пластикові візитки та інші вироби з пластику (Львів) можна через інтернет усього за пару хвилин.

НАШІ РОБОТИ:

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂