Дизайн флаєрів

Розробка

Головна мета використання цієї продукції – привернути увагу публіки й залучити потенційних клієнтів. Вона є частиною рекламної кампанії, часто це безоплатний пропуск на якийсь захід, знижка, подарунок. Дизайн флаєрів (Львів) має бути яскравим, барвистим і незабутнім. Зазвичай він розробляється за особливою схемою. Вироби друкують на щільному папері. Залежно від концепції їх поділяють на такі типи:

  1. Стандартні – не можуть похвалитися вишуканістю оформлення. Використовуються закладами, де середній рівень цін, роздаються на вулицях, у громадському транспорті.
  2. Іміджеві – їх відрізняє унікальний вигляд, друк флаєрів відбувається на щільному папері. Використовуються як запрошення на різні події на зразок театральних вистав, кінопрем’єр, виглядають престижно.
  3. Ексклюзивні – мають нестандартне оформлення, що передбачає наявність різних елементів декору, нерідко використовуються у вигляді запрошень на закриті заходи.

Стандартний макет такого листка – формат А5, А6 або 1/3 А4. Папір вибирається щільністю не менше 90 г/м2. Ключова інформація друкується великим шрифтом на контрастному тлі.

Дизайн флаєрів​

дизайн листівок, флаєрів

Флаєри – ефективна та недорога поліграфічна продукція, яка застосовується для просування компанії та залучення потенційних клієнтів. Барвистий рекламний предмет дозволяє більше дізнатися про фірму, а також мотивує прийти та купити товар чи скористатися послугами. Пред’явлення флаєра гарантує отримання приємного бонусу. Коли він потрапляє до рук споживача, той розуміє, що це вигідно, та прагне скористатися пропозицією.

Дизайн буклетів​

друк буклетів

Буклет рекламує товар або послугу, його дизайн також повинен бути яскравим, тому потрібно використовувати матеріали й фарби, котрі максимально привертають увагу. Створення буклету вимагає правильного розміщення інформативного матеріалу. Там повинна бути чітко та ясно вказана контактна інформація про фірму, яка надає послугу чи товар. При розробці потрібно пам’ятати, що головне завдання – максимально ефективна рекламна кампанія.

Дизайн листівок​

Друк на дизайнерському картоні

Те ж саме можна сказати про дизайн листівок. Макет підбирається з урахуванням різновиду продукції. Якщо це інформаційні листівки, вони повинні відповідати фірмовому стилю компанії. Рекламні повинні відразу ж привертати увагу. Потрібно серйозно підходити до вибору кольору, шрифту, фону.

НАШІ РОБОТИ:

Дизайн флаєрів​

Дизайн буклетів​

Дизайн листівок​

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂

Категорії

  • Немає категорій