Інший текстиль з лого

замовити фартуки

Вишивка на одязі фірмової символіки компанії – чудовий спосіб заявити про себе світу. Даний метод передбачає перенесення малюнку на тканину за допомогою ниток і промислового обладнання. Плюси цього способу:

  • зносостійкість – вишита емблема збереже свій вигляд навіть через довгий час, вона не боїться численного прання, сонячних променів, колір не втратить яскравості та не вигорить;
  • зручність – вишивка логотипів може виконуватися на будь-якому типі тканини, як натуральному, так і синтетичному;
  • об’ємність малюнку, оскільки використовуються товсті нитки, які накладаються у кілька шарів, або ж створюється спеціальний ескіз;
  • можливість машинної вишивки, котра дозволяє отримувати плоскі та тривимірні (3D) зображення;
  • елегантність та чіткість картинок і написів.

Нанесення логотипів у Львові за допомогою вишивки гарантує якісний результат. Картина виглядає пристойно та вишукано, також можливий великий вибір кольорів та відтінків ниток.

Особливості друку

Використовуючи яскраві якісні фарби, можна надрукувати логотип на одягові, а емблему перенести на тканину. Це чудовий варіант, адже цифрове обладнання забезпечує максимальну точність.

Друк на одязі передбачає застосування наступних технологій:

  • сублімація;
  • шовкографія;
  • прямий цифровий друк;
  • термотрансфер.

Нанесення логотипу на одяг може знадобитися для ребрендингу компанії, запуску презентації нового продукту, в разі потреби носити стильні брендовані речі, щоб об’єднати колектив. А ще це ефективний рекламний інструмент, здатний залучити нову аудиторію та підвищити продажі.

Можна замовити друк на тканині (Львів), щоб у вашому арсеналі були сучасні та необхідні бізнес-подарунки та промопродукція. Це відмінний спосіб встановити надійний контакт з вашими клієнтами та популяризувати ваш бізнес та ідеї.

Щоб визначитися з тим, як ви хочете бачити принт на одязі, потрібно розібратися, хто й де буде носити речі. Дайте відповідь на питання – вироби необхідні для конкретного заходу або їх будуть використовувати як щоденну уніформу для співробітників. Не завадило б визначити види одягу – футболки, кепки, фартухи, жилети, світшоти. Рекламна компанія готова взятися за виконання вишивки, друку логотипу на текстилі.

НАШІ РОБОТИ:

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂