Окремі літери та елементи

Окремі світлові літери

Окремі літери та елементи – надзвичайно ефективний тип реклами, відомий уже не один десяток літ. Встановлені на вулиці чи в приміщенні, вони за будь-яких обставин працюють на імідж компанії, і тому саме таке рекламування досить популярне в середовищі сучасних бізнесменів. При цьому не варто вважати, що воно доступне лише для людей із великим достатком – маленьку вивіску з окремих літер може замовити для себе навіть невеличка кав’ярня  чи аптечний кіоск.

Види рекламних літер та елементів:

Великою перевагою використання даного типу реклами є незначна маса деталей, їх компактність, а також нескладний процес монтування. Вони дуже легко прикріплюються до будь-якої поверхні, причому робити це можна як вертикально, так і горизонтально.

В залежності від наявності підсвічування, можна виділити два типи літер та логотипів:

1. Несвітлові.

Вони можуть бути пласкими і мати товщину від 1 до 10 мм, або об’ємними – глибиною до 1 метра. Виготовлення зовнішньої реклами такого типу відбувається за допомогою пластика, акрилового скла, металу, іноді – акрилового каменю, деревини, пінопласту. Для зовнішнього оздоблення використовується декоративна кольорова вінілова плівка, а металеві компоненти можуть оброблятися порошковою фарбою. Монтуються літери та елементи зазвичай із застосуванням дистанційних тримачів.

2. Світлові.

Ці елементи, в свою чергу, діляться на три різновиди:​
Із внутрішнім підсвічуванням.

Кожна така деталь являє собою окремий бокс певної форми, виготовлений з акрилового скла. Бокові частини у них робляться з алюмінієвого профілю чи спеціального пластику. Задня частина зазвичай виконується зі сталі, пластику чи алюмінію.

Із зовнішньою підсвіткою.

Такий формат більш доречний при виготовленні зовнішньої реклами великих габаритів, яка розміщується на стінах чи дахах будівель. Вона передбачає наявність компонентів з відкритими неонами чи світодіодними лампами, які забезпечують більшу яскравість.

Елементи з контражурним підсвічуванням.

Вони також монтуються за допомогою дистанційних тримачів, і виготовляються із непрозорих матеріалів. Особливо ефектний вигляд така зовнішня реклама має в сутінках – коли навколо кожної літери виникає стильний ореол – контражур.

Замовити окремі літери та елементи у Львові ви можете в рекламній агенції «Grain», співробітники якої чудово знаються на якісній та ефективній рекламі. Визначити ціну зовнішньої реклами із врахуванням всіх ваших побажань і вимог допоможуть наші спеціалісти.

НАШІ РОБОТИ:

Вивіски світлові​

Вивіски не світлові​

ВІДЕО НАШИХ РОБІТ

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂