Наклейки, етикетки

Наклейки – це потужний рекламний інструмент, що дозволить просувати вашу компанію легко та ненав’язливо. Вони дуже зручні, оскільки займають мало місця, можуть мати будь-який розмір і колір, коштують недорого, є довговічними. Дозволити собі їх виготовлення може не тільки фірма, але й приватний підприємець, а купити ці речі здатна будь-яка людина.

Етикетка – ще один спосіб прорекламувати свою продукцію, повідомити споживачам інформацію про виробника, склад товару, термін придатності та інші характеристики. А ще цей знак дозволяє виділитися серед конкурентів за допомогою унікального дизайну. Це відмінний варіант для самовираження. Сьогодні можна замовити друк етикеток і наклейок у Львові та радувати своїх клієнтів приємними презентами.

Друк наклейок​

замовити друк наклейок та етикеток

Широкоформатний друк наклейок, стандартних та не стандартних форм. Ламінація наклейок матовою \ глянцевою плівкою. Плоттерна порізка.

Можлива якість друку:

 • 720 dpi
 • 1080 dpi
 • 1440 dpi

Флексодрук етикеток​

Друк етикеток на плівці або паперовій основі, друк яких виконується у великих тираж, починаючи від 5000 шт. Також ці етикетки можна використовувати і у харчовій галузі

Для друку використовується:

 • флексоформи (колори)
 • висікальні форми
 • пантони

Друк об'ємних наклейок​

об'ємна наклейка

Друк етикеток на плівці або паперовій основі, які покривають смолою для об’ємності виробу. Виконується широкоформатний друк, після плоттерна порізка та покриття смолою. Потрібно врахувати, що термін виконання до 10-ти р.д., бо смола має просохнути.

Можлива якість друку:

 • на металізованих плівках
 • плівкова основа
 • широкоформатний друк

Властивості, якими повинні володіти друковані вироби

Звичайно, мало просто замовити виготовлення продукції та сподіватися, що вона відразу ж буде працювати на вашу користь. Необхідно, щоб надані замовнику вироби відповідали деяким вимогам – тоді така реклама принесе все те, на що ви розраховуєте. Наліпки, етикетки повинні бути:

 1. Помітними – яка користь від речей, якщо їх ніхто не буде помічати. Вони зобов’язані привертати до себе увагу, впадати в око. Для цього у виробництві використовуються яскраві відтінки, поєднання кольорів, які можуть містити зображення, що закликають до дії.
 2. Довговічними – виготовлення наклейок (Львів) повинно виконуватися на міцних матеріалах. Наприклад, для широкоформатного друку найчастіше використовується ПВХ 3-4 мм або композит 3 мм. Чим якісніше друк і застосовані матеріали, тим рідше доведеться міняти рекламу.
 3. Універсальними – повинні підходити до будь-якої поверхні, щоб не довелося потім замовляти кілька партій з різними розмірами, формою.

Друк наклейок у Львові – поширена послуга, якою можуть скористатися будь-які компанії. Якщо ви хочете виділитися та щоб ваш продукт точно запам’ятався споживачам, тоді скористатися цією послугою буде правильним рішенням для вас! Якість друку може становити 720, 1080 і 1440 dpi.

Популярність флексографії

Однією з найбільш затребуваних технологій для виробництва друкованої продукції вважається флексографія. Завдяки цьому можна виготовити брендовані етикетки, стікери в Україні. Популярність даного способу пояснюється співвідношенням ціна-якість для великих тиражів. Також важлива складність знака з точки зору дизайну, методи наклейки виробів під час маркування продукції.

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂