Широкоформатний друк

У сучасному світі важко уявити супермаркет без вивіски, кінотеатр – без афіші, музей – без стендів та графіку робити. Створення іміджу компанії та формування впізнаваного бренду й зовсім неможливе без білбордів та постерів. Все це є яскравим прикладом того, що широкоформатний друк, можливо і не помітно, але проник у всі галузі життя та набуває все більшої популярності. 

Широкоформатний друк – це особливий вид, який дає можливість створювати банери великих масштабів. Друк великих розмірів вважається ідеальним інструментом для здійснення ефективної рекламної та маркетингової діяльності, просування товарів та послуг, привернення уваги потенційних клієнтів, зацікавлення партнерів.

Переваги широкоформатного друку

Друк банерів, як інструмент зовнішньої та внутрішньої реклами, виділяється наступними перевагами:

  1. Яскравість – виглядає ефективно та привертає увагу одразу великої кількості людей;
  2. Масштабність – величина залежить тільки від бажань замовників;
  3. Універсальність – зобразити можна що завгодно;
  4. Презентабельність – впізнаваність бренду швидко набирає обертів, а кількість позитивних відгуків стрімко зростає.

Не секрет, що більш насичена та приваблива реклама ефективніше працює. Друк на банерах великих розмірів допоможе отримати значні маркетингові досягнення. 

Банери на замовлення у Львові

Звернувшись у рекламну компанію: можна замовити два види рекламних банерів друкованих на папері: зовнішній широкоформатний та інтер’єрний. Перший варіант розміщується на вулиці. Сучасні технології дають можливість створювати продукцію високої якості, стійку до сонячних променів, дощу і снігу. Другий варіант застосовується для оформлення приміщень.

Інноваційні методики дозволяють створювати будь-які зображення та надписи на папері, а також самоклеючій плівці будь-якого розміру. Чудовою можливістю привернути увагу покупців є плівка з друком. У рекламній компанії можна замовити плівку з друком сольвент, еко-сольвент, УФ-друком. Обирайте найкращий варіант для себе та оформлюйте замовлення!

Широкоформатний друк у Львові – зручно, вигідно, універсально. Створюйте унікальні композиції для своєї діяльності та ефективно рухайтесь у розвитку реклами!

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂