Торцеві вивіски

Торцева вивіска

Торцева вивіска – це один із дієвих елементів зовнішньої реклами, яка суттєво відрізняється від інших видів подібного продукту. Зазвичай такі вивіски виробляються у двобічному форматі, оскільки вони мають на меті отримання користувачем інформації з усіх боків. Вони монтуються перпендикулярно фасаду будівлі, можуть фіксуватися на окремому опорному стовпі, або ж на щоглах міського освітлення. Розташовані таким чином на жвавих вулицях та проспектах, чи на проходах у торговому центрі, торцева рекламна вивіска однозначно привертає до себе увагу потенціальних покупців чи користувачів певної послуги. Іще одним, не менш важливим аспектом є те, що при монтуванні такий тип реклами не буде займати багато простору.

Особливості торцевих вивісок

По суті даний тип зовнішньої реклами вважається виносною конструкцією. Інша її назва – панель-кронштейн. Їх доволі часто можна побачити біля аптек, банків, пунктів обміну валют та інших закладів.

Зовні панель-кронштейн схожа на двобічний світловий короб, який характеризується достатньо великим рекламнім полем. Також є варіанти, які не передбачають індивідуального підсвічування.

Торцева вивіска зустрічається у різноманітних форматах:

  • може мати різну конфігурацію – круглу, прямокутну чи фігурну;
  • бути рівною чи об’ємною;
  • може мати накладні елементи у вигляді літер чи логотипів.

Для виготовлення торцевих вивісок зазвичай використовують пластик ПВХ, композит, метал, спеціальну тканину. Елементи, що світяться, виробляють з акрилового скла, стільникового полікарбонату чи з особливої банерної тканини. В ролі внутрішнього освітлення використовують світлодіоди або люмінесцентні лампи, а для нанесення зображення на поверхню задіють спеціальну плівку. 

Рекламна агенція «Grain», рекомендуючи свої послуги з виготовлення зовнішньої реклами, передбачає також і виробництво торцевих вивісок. Загальна вартість таких виробів здебільшого повністю залежить від певних факторів:

  • розмірні параметри вивіски;
  • матеріал, задіяний в процесі виробництва;
  • вигляд вивіски – прямий, об’ємний, з використанням літер чи інших атрибутів;
  • варіант розташування – зовнішня чи інтер’єрна.

У своїй роботі ми використовуємо виключно якісні матеріали, які добре витримують інтенсивні навантаження і вплив зовнішніх факторів. Якщо ви хочете, щоби ваша реклама працювала всі 24 години на добу, і мала презентабельний вигляд за будь-яких умов  – робіть правильний вибір, звертаючись саме до нас.

НАШІ РОБОТИ:

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂