Брелки, брелоки

Акрилові брелоки – вироби на основі прозорого пластику. Їхні головні елементи – корпус, кришечка та кріплення. Всередину вставляється поліграфічний друк. Прозорі моделі – поширений варіант для сувеніра, який можна використовувати під час промоакцій, презентацій, виставок, конференцій, для корпоративних подарунків. Фірмова символіка компанії, нанесена на корпоративні презенти, – це дієва реклама, що приносить прибуток! Замовити акрилові брелки можна в рекламній компанії, яка працює у Львові. Фахівці вивчать вимоги, нюанси завдання і відразу ж приступлять до його виконання. Гарантія високої якості, оперативних термінів реалізації замовлень, а також найвигідніших та прийнятних цін!

Каталог сувенірної продукції для брендування логотипом

Пластикові брелки​

Мінімальний тираж 100шт

Є різні форми та розміри пластикових брелків
Можливі нанесення: тамподрук, УФ-друк

Складові частини акрилового (прозорого) брелка:

  • акрилова прозора основа
  • поліграфічна вставка з вашим лого (можливий двосторонній друк)
  • металеве кільце для ключів.
Наявність потрібного розміру уточнювати у менеджера

Металеві брелки​

Мінімальний тираж  з нанесенням 50 шт​
Прорахунок індивідуальний, згідно тиражу, обраного брелка та нанесення.Металеві брелки різної форми та розмірів. Можливі нанесення:
  • гравірування,
  • УФ-друк
Підібрати можна в каталозі. Працюємо з декількома європейськими постачальниками
Наявність потрібного розміру уточнювати у менеджера

Родзинка продукції

Люди бачать рекламу на виробі, навіть якщо не хочуть цього. Так вони запам’ятовують фірмовий товарний знак, бренд, фірму або певну назву. Брелоки з логотипом – нативна реклама, котра також привертає увагу, але при цьому нікого не дратує. Якщо людина купить прикрасу, де є назва вашої фірми чи її символ, вона це запам’ятає у будь-якому випадку, оскільки дана річ буде потрапляти їй на очі дуже часто.

Основні переваги зазначеної «сувенірки»:

  • довгостроковий рекламний ефект, хоча термін експлуатації предмета залежить від його виду, добросовісності рекламної компанії;
  • матеріальність – брелки з логотипом можна повісити на зв’язку ключів, рюкзак, тобто використовувати за прямим призначенням;
  • позитивні емоції, адже сувенірна продукція – подарунок, що нагадує про важливий приємний захід чи якийсь особливий момент;
  • можливість вибрати серед носіїв різної вартості, виду, вибрати великий чи маленький тираж.

Сьогодні легко замовити не тільки акрилові брелоки, але й металеві та силіконові. Враховуючи різновид виробу, майстри підбирають відповідний варіант нанесення зображення.

Як можна наносити

Гравіювання – відома технологія обробки матеріалу, а саме металу та дерева. Зазначений метод дає можливість надати будь-якій речі унікальності, самобутності. А в разі використання лазера підвищується стійкість логотипу або напису на виробі – ці знаки будуть захищені від несприятливих зовнішніх факторів.

Також застосовується метод тамподруку, який передбачає застосування спеціальних фарб. Підходить для пластику, так само як ще один поширений спосіб переміщення графічного зображення на металеві вироби, що здійснюється спеціальними чорнилами, які повністю передають колір, довго зберігають яскравість та чіткість – УФ друк.

Можливий мінімальний тираж: від 50 шт (гравіювання та УФ), 100 шт (тамподрук та акрил).

НАШІ РОБОТИ:

Акрилові брелки
Металеві брелоки

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂