Візитки

Поліграфічна продукція

Візитка – це широко поширений поліграфічний виріб, обов’язковий аксесуар для ділової та творчої людини. На цьому маленькому предметі поміщається вся необхідна інформація про його власника або компанію, яку він представляє. Компактні шматочки картону бувають у класичному і креативному виконанні.

Приступаючи до створення індивідуального макета та розробки дизайну візиток, майстер узгоджує з замовником масу нюансів. Важлива будь-яка дрібниця – щільність паперу, колірна гамма, шрифт, його розмір, фон. Від матеріалу, на якому будуть надруковані вироби, залежить тип макета для друку. Матеріалами часто виступають:

 • крейдований папір;
 • пластик;
 • дерево;
 • металізований папір;
 • камінь;
 • дизайнерський папір;
 • метал;
 • бавовняний папір;
 • крейдований картон;
 • магнітний вініл.

Візитки виробляються різними способами. Для їх виготовлення можуть використовуватись додаткові обробки. Це ламінація – покриття спеціальною плівкою, тиснення – нанесення певних елементів на папері за допомогою спеціального кліше під пресом, фігурна різка – використання плоттерної висічки за формою, фольгування – друк візиток срібною і золотою фольгою.

Види продукції

Сьогодні візитні картки – невід’ємний інструмент реклами, за допомогою якого можна ненав’язливо представити співрозмовнику інформацію про себе або свою компанію. Вони можуть при мінімальних витратах дати значний ефект. За невелику суму реально виготовити потрібний тираж виробів.

Сьогодні випускаються наступні види візиток:

 1. Особисті – вручають при дружньому знайомстві, використовуються у неформальному спілкуванні. Містять ім’я та прізвище, контакти власника, по батькові та ініціали вказуються в залежності від іміджу й віку людини. Підвид – сімейний візитні картки.
 2. Ділові – застосовуються в бізнесі, на офіційних зустрічах для передачі контактної інформації потенційним партнерам. Поширені такі візитки у Львові, на них розміщують дані про фірму або окремого співробітника, посаду, сферу діяльності, логотип.
 3. Корпоративні – використовуються в рекламних цілях, на виставках, презентаціях. Зазвичай вони є двосторонніми, мають назву організації, перелік послуг, контакти.

Виділяють і представницькі візитні картки, що містять ім’я, телефон особи, іноді телефон та адресу фірми, де працює. Розміри візиток будь-якого типу становить 90 х 50 мм.

Технології друку

Зазначений виріб виконує ряд функцій. Під час виробництва важливо враховувати безліч додаткових параметрів. Головні з них – висока якість виконання і сучасний дизайн. Для виготовлення візиток у Львові застосовуються різні технології друку – офсетний, цифровий, високий, шовкографія, лазерне гравіювання. Кожен процес унікальний і дозволяє отримати оригінальний, привабливий виріб.

НАШІ РОБОТИ:

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂