Дизайн банера

дизайн для банера у Львові

Банер є графічним блоком рекламного характеру. Зазвичай використовується для привернення уваги завдяки суті рекламного повідомлення, оформленню, місцю розміщення або розміру виробу. Його застосовують і для того, щоб підвищити впізнаваність бренду, мотивувати до дії, прорекламувати новий продукт чи послуги.

Найчастіше розміщуються банери на вулицях, фасадах будівель, на вітринах, всередині приміщень. Зовнішні рекламні оголошення виступають прекрасним засобом просування бренду, розкрутки продукції. Це сприяє формуванню позитивної репутації серед потенційної клієнтської аудиторії.

Крім цього, розробка та створення зовнішньої реклами для офісних приміщень, магазинів, супермаркетів робить бренд популярним серед інших однотипних будівель великого міста. Друк банерів здійснюється досвідченими майстрами, які підбирають відповідний матеріал і технологію нанесення зображення.

Перед тим як приступити до виконання завдання, фахівцям необхідно обміркувати два головні моменти. Перший – де буде розташовуватися рекламна конструкція (приміщення або вулиця) та протягом якого терміну (тільки влітку чи цілий рік, а також взимку). Другий – люди будуть розглядати рекламне зображення зблизька чи здалеку (від цього залежать параметри друку банера). Реклама подібного варіанту буде мати доступну ціну.

Особливості продукції

Тканинне полотно на основі міцного матеріалу відрізняється стійкістю до впливу атмосферних факторів. Такі матеріали з поліхлорвінілової плівки зазвичай називають банерною тканиною. Цілісне полотно призначається для друку будь-яких малюнків. Враховуючи властивості матеріалу і специфіку технології виготовлення банерів, виділяють різні види зазначеної продукції:

  • фронтліт – в основному використовується для рекламних конструкцій, де є зовнішнє підсвічування й односторонній друк;
  • бекліт – транслюцентний вид застосовується для конструкцій з внутрішнім освітленням, оскільки цей матеріал пропускає світло;
  • світлоблокуючий – не пропускає світло, відмінний вибір, якщо потрібно надрукувати картинку з двох сторін.

Замовити рекламний банер та його дизайн можна у Львові. Ефективність роботи виробу безпосередньо залежить від того, чи зможе він за кілька секунд заволодіти увагою людини. Якщо так – швидше за все людина звернеться до вашої компанії чи дізнається про товар, тобто зробить перший крок по воронці продажів.

НАШІ РОБОТИ:

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂

Категорії

  • Немає категорій