Лайтбокс

Ціна Вивіска Для Магазину

Лайтбокси, які ще називають світловими коробками – один із найбільш відомих типів рекламного продукту. Давно ставши незамінним атрибутом ландшафтів усіх мегаполісів, ці елементи творять чудову атмосферу нічного міста. При цьому основним завданням лайтбоксів є зростання популярності, рекламування  та просування компанії, торгової марки чи продукту. Найчастіше лайтбокси з рекламою використовуються магазинами, кав’ярнями, кінотеатрами та іншими торгово-розважальними закладами. Також затребувані вони у виробників продукції масового використання, міської влади, кінопрокатних компаній.

Конструкційні особливості:

У процесі виробництва лайтбокса зазвичай використовується алюміній і пластик. Зовні він являє собою монолітну і порожню всередині коробку, яка може бути оснащена однією або двома панелями, що пропускають світло. Саме на них і розміщується вся необхідна інформація. Всередині закріплюються освітлювальні елементи, які забезпечують подачу світла певної потужності. Як правило, в цих випадках застосовуються світлодіоди або неонові лампи. Захищені від впливу навколишнього середовища, вони функціонують доволі довго.

Зовнішнє оформлення такої коробки може бути найрізноманітнішим.На сучасному ринку рекламної продукції лайтбокси представляються у різних варіантах.

Найчастіше їх ідентифікують за такими ознаками:

  • однобічні – підсвічуються лише з одного боку, і вся електрична оснастка на них монтується в тильній частині панелі, найчастіше таку рекламу чіпляють на фасадах будівель;
  • двосторонні – підсвічуються з обох боків, вся електрика встановлюється посередині з використанням спеціальних рейок, можуть розміщуватися на дахах будинків, на проїжджій частині вулиці чи тротуарі.

З точки зору монтування двобічні лайтбокси розподіляються на напольні та підвісні. Вони мають інформаційно-навігаційний характер, і тому часто використовуються на вокзалах, в торгових центрах, виставкових павільйонах.

Окремо варто зазначити і про наявність ультратонких лайтбоксів, замовити за доступною ціною які можна у Львові. Їх товщина може сягати всього 26 мм, адля управління підсвічуванням вони передбачають наявність пульта. Така реклама фіксується за допомогою алюмінієвих накладок, а простота установки дає можливість за кілька хвилин замінити на них інформаційний контент.

Рекламна агенція «Grain» пропонує великий вибір рекламної продукції, до переліку якої входять і лайтбокси, замовити у Львові які за нашою допомогою дуже просто.

НАШІ РОБОТИ:

Не знайшли потрібну продукцію, потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами. Ми допоможемо 🙂